Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

3D prehliadky

Už ste niekedy počuli o 3D prehliadke?

Prostredníctvom nej sa môžete prejsť po dome, byte či pozemku, bez toho, aby ste v ňom aj reálne boli. Ušetrite čas predávajúcemu a kupujúcemu.

Ak 3D prehliadku máte, ste v porovnaní s konkurenciou vo veľkej výhode. Najmä vtedy, ak ju Vaša konkurencia nemá a ani nepraktizuje svojim klientom. Nie každý si totiž vie predstaviť priestory. Ak teda svojmu zákazníkovi predostriete vizuál toho, ako daná nehnuteľnosť vyzerá, získate cenné plus.

3D prehliadka je vlastne simulovaná realita Vašej nehnuteľnosti či pozemku. Aj v našej realitnej kancelárii milujeme inovácie a moderné technológie. Naším cieľom je ísť s dobou, pretože nechceme byť, jednoducho povedané, staromódni. Ak máte vytvorenú 3D prehliadku, ušetríte tak svoj drahocenný čas neustálym upratovaním pred obhliadkou, pretože na ňu príde už iba vážny záujemca, ktorý Vašu nehnuteľnosť videl už vďaka nej. Preto ak sa domnievate, že 3D prehliadku nepotrebujete, a že sú to stratené peniaze, mýlite sa. Je to naopak stratený čas s niekým, kto poriadne nevie, čo ho čaká, a Vašu ponuku môže veľmi rýchlo odmietnuť. Vy ste potom zbytočne hodiny a hodiny upratovali, a mohli ste využiť čas omnoho efektívnejšie.  

Pozvite Vašich klientov na takúto veľmi unikátnu 3D prehliadku, a vytvorte im čo najrealistickejší pocit z pohodlia ich domova. Vzbudí to v nich dojem, ako keby boli na reálnej prehliadke Vašej nehnuteľnosti.