Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

10 rokov na trhu

Našim klientom poskytujeme komplexné profesionálne služby v rámci sprostredkovania kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľností. Našou prioritou je zabezpečiť taký servis, aby to viedlo k obojstrannej spokojnosti. Kladieme preto dôraz najmä na diskrétny a seriózny prístup k našim klientom, a tiež na odbornú znalosť všetkých našich spolupracovníkov s dlhoročnou praxou. Ku každému obchodu pristupujeme maximálne zodpovedne a s nadšením. Svojím klientom poskytujeme stabilitu, serióznosť a férové podmienky. A preto sme na trhu úspešní už viac než 10 rokov. Dokážeme splniť požiadavky aj tých najnáročnejších, a vieme veľmi rýchlo a pružne reagovať na zmeny zo strany našich klientov.​​​​​​​

Osobitný prístup

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Niekto má takú a niekto inú predstavu, a naším cieľom je splniť ich predstavu. Ako kupujúci máte svojho realitného makléra, a ten pre Vás hľadá vhodnú nehnuteľnosť, prípadne s Vami chodí na obhliadky a vyjednáva čo najlepšie podmienky pre Vás, samozrejme, v súlade so zákonom.  Nebojte sa nám zveriť do rúk, a my sa o Vás postaráme najlepšie ako vieme.

Sme seriózna spoločnosť, o čom svedčí aj fakt, že na trhu pôsobíme už viac než 10 rokov, a naši spokojní zákazníci tiež hovoria za všetko.

Dobré meno v oblasti, dobré referencie

V tejto oblasti patríme medzi lídrov na trhu. Počas desiatich rokov nášho pôsobenia nás už oslovilo nespočetné množstvo ľudí.

Ústretovosť, odbornosť a milý profesionálny prístup k našim klientom je pre nás alfou a omegou. Je pre nás nesmierne dôležité, aby boli naši klienti spokojní. Robíme všetko preto, aby sme ich nesklamali. Sme vytrénovaní splniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Ak k nim patríte aj Vy, nebojte sa nás osloviť.

Určite Vás nesklameme.

Exkluzívne ponuky

Poznáte výhody exkluzívneho predaja nehnuteľnosti len vďaka jednej realitnej kancelárii? Ak ešte nie, prezradíme Vám ich. Má realitná kancelária dlhoročné skúsenosti? Ak ste si na túto otázku odpovedali kladne, máte vyhraté. Celý proces totiž prebieha omnoho rýchlejšie, efektívnejšie a Vy tak ušetríte kopec času. Navyše, ak by ste predaj riešili cez viaceré realitné kancelárie, potenciálny záujemca by tak mohol Vašu nehnuteľnosť vidieť v rôznych popisoch, na rôznych weboch a s rôznymi cenami a to nepôsobí vôbec pútavo, ba práve naopak, je to odradzujúce. Rozhodnite sa preto len pre jednu realitnú kanceláriu, ktorá bude mať Vašu nehnuteľnosť na starosti, a určite nebudete ľutovať.